Emilie Geist

Politisk rådgiver

Ungdommens bystyremøte,
Sentralt ungdomsråd i Oslo

emilie@ungorg.no

24 14 98 34

Phillip André Charles

Politisk rådgiver

Ungdomshøringen og organisasjon

phillip@ungorg.no

98 62 34 85

Agnes Nærland Viljugrein

Organisasjons- og arrangementskonsulent

agnes@ungorg.no
41 69 55 79

Arne Undheim

Daglig leder

arne@ungorg.no
24 14 98 35

Arne Undheim

Daglig leder

arne@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 35

Synne Salvesen

Grafisk designer

synne@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 23

Mona Sjøli

Kommunikasjonsrådgiver

mona@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 20

Emilie Geist

Politisk rådgiver

emilie@ungorg.no
24 14 98 34

Phillip André Charles

Politisk rådgiver og Organisasjon

sigbjorn@ungorg.no
24 14 98 32

Agnes Nærland Viljugrein

Organisasjons- og arrangementskonsulent

agnes@ungorg.no
Tlf.: 41695579

Elene Karlsen Tjemsland

Avdelingsleder, UngInfo

elene@ung.info
Tlf.: 24 14 98 31

Johanna Engdaswe

Ungdomsveileder

johanna@ung.info
Tlf.: 24 14 98 20

Aden Suliman Mussa

Ungdomsveileder

aden@ung.info
Tlf.: 24 14 98 20

Gaute Lein Ausrød

Ungdomsveileder

gaute@ung.info
Tlf.: 24 14 98 20

Ann Helen Evertsen

Informasjonskonsulet

annhelen@ung.info
Tlf.: 24 14 98 20

Elene Karlsen Tjemsland

Avdelingsleder, UngInfo

elene@ung.info
Tlf.: 24 14 98 31

Johanna Engdaswe

Ungdomsveileder

johanna@ung.info
Tlf.: 24 14 98 20

Aden Suliman Mussa

Ungdomsveileder

aden@ung.info
Tlf.: 24 14 98 20

Gaute Lein Ausrød

Ungdomsveileder

gaute@ung.info
Tlf.: 24 14 98 20

Ann Helen Evertsen

Informasjonskonsulet

annhelen@ung.info
Tlf.: 24 14 98 20