Emilie Geist

Politisk rådgiver innen medvirkning

Ungdommens bystyremøte,
Sentralt ungdomsråd i Oslo

emilie@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 30

Oda Lien 

Rådgiver innen medvirkning

Ungdommens bystyremøte,
Sentralt ungdomsråd i Oslo

oda@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 30

Mathias Kristiansen

Politisk rådgiver

Ungdomshøringen og organisasjon

mathias@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 30

Agnes Nærland Viljugrein

Organisasjons- og arrangementsrådgiver

agnes@ungorg.no
Tlf.: 41 69 55 79

Victoria Opheim Galåen

Konstituert daglig leder
victoria@ungorg.no

98 83 45 23

Synne Salvesen
Grafisk designer
synne@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 30

Mona Sjøli

Kommunikasjonsrådgiver
mona@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 30

Emilie Geist

Politisk rådgiver innen medvirkning
emilie@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 30

Mathias Kristiansen

Politisk rådgiver
mathias@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 30

Oda Lien 

Rådgiver innen medvirkning
oda@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 30

Agnes Nærland Viljugrein

Organisasjons- og arrangementsrådgiver
agnes@ungorg.no
Tlf.: 41 69 55 79

Ann Helen Evertsen

Informasjonskonsulet
annhelen@ung.info
Tlf.: 24 14 98 20

Aden Suliman Mussa

Ungdomsveileder
aden@ung.info
Tlf.: 24 14 98 20

Ane Sødal

Ungdomsveileder
ane@ung.info
Tlf.: 24 14 98 20

Emilie Bjoland

Ungdomsveileder
emilie@ung.info
Tlf.: 24 14 98 20

Gaute Lein Ausrød

Ungdomsveileder
(I permisjon)

Ann Helen Evertsen

Informasjonskonsulet
annhelen@ung.info
Tlf.: 24 14 98 20

Aden Suliman Mussa

Ungdomsveileder
aden@ung.info
Tlf.: 24 14 98 20

Ane Sødal

Ungdomsveileder
ane@ung.info
Tlf.: 24 14 98 20

Emilie Bjoland

Ungdomsveileder
emilie@ung.info
Tlf.: 24 14 98 20

Gaute Lein Ausrød

Ungdomsveileder
(I permisjon)