Emilie Geist

Politisk rådgiver innen medvirkning

Ungdommens bystyremøte,
Sentralt ungdomsråd i Oslo

emilie@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 30

Oda Lien 

Rådgiver innen medvirkning

Ungdommens bystyremøte,
Sentralt ungdomsråd i Oslo

oda@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 30

Mathias Kristiansen

Politisk rådgiver

Ungdomshøringen og organisasjon

mathias@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 30

Agnes Nærland Viljugrein

Organisasjons- og arrangementsrådgiver

agnes@ungorg.no
Tlf.: 41 69 55 79

Bård Dalhaug

Daglig leder
bard@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 30

Synne Salvesen
Grafisk designer
synne@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 30

Brage Tangen Riis
Kommunikasjonsrådgiver
brage@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 30

Mona Sjøli
Kommunikasjonsrådgiver
I permisjon

Emilie Geist

Politisk rådgiver innen medvirkning
emilie@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 30

Mathias Kristiansen

Politisk rådgiver
mathias@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 30

Oda Lien 

Rådgiver innen medvirkning
oda@ungorg.no
Tlf.: 24 14 98 30

Agnes Nærland Viljugrein

Organisasjons- og arrangementsrådgiver
agnes@ungorg.no
Tlf.: 41 69 55 79

Julie Gulbrandsen

Avdelingsleder UngInfo
julie@ung.info
Tlf.:  24 14 98 20

Ann Helen Evertsen

Informasjonskonsulet
annhelen@ung.info
Tlf.: 24 14 98 20

Aden Suliman Mussa

Ungdomsveileder
aden@ung.info
Tlf.: 24 14 98 20

Ane Sødal

Ungdomsveileder
ane@ung.info
Tlf.: 24 14 98 20

Emilie Bjoland

Ungdomsveileder
emilie@ung.info
Tlf.: 24 14 98 20

Julie Gulbrandsen

Avdelingsleder UngInfo
julie@ung.info
Tlf.: 24 14 98 20

Ann Helen Evertsen

Informasjonskonsulet
annhelen@ung.info
Tlf.: 24 14 98 20

Aden Suliman Mussa

Ungdomsveileder
aden@ung.info
Tlf.: 24 14 98 20

Ane Sødal

Ungdomsveileder
ane@ung.info
Tlf.: 24 14 98 20

Emilie Bjoland

Ungdomsveileder
emilie@ung.info
Tlf.: 24 14 98 20